• سخنان حکیمانه    :   زندگی را طی کن    آنگاه که بر بلند ترین قله هایش رسیدی لبخند خودت را نثار تمام سنگ ریزه هایی کن که پایت را خراشیدند...!!!  
 • کاشت گونه

  در سر انسان استخوان گونه استخوانی چهاروجهی است که برجستگی گونه و دیوارهٔ کناری و لبهٔ کاسهٔ چشم و دوسوم پیشین قوس گونه را تشکیل می‌دهد.
  برای قرنها ، استخوان برجسته گونه ، جزئی اساسی از زیبایی کلاسیک بوده است.
  این یک دلیل ساده هندسی دارد. صورتهای مثلثی شکل به صورتهای گرد برتری دارند.
  دو استخوان گونه برجسته که به تدریج به سمت چانه تقلیل می یابد، آنرا کامل می کند. متاسفانه ، بیشتر ما با گونه های برجسته به دنیا نیامده ایم. بدترازآن ، این که هر چه سن ما بالاتر می رود، صورت ما تمایل زیادی به افتادن دارد و همان مقدار کم مثلثی شکلی که داریم بر اثر ضعیف شدن و آویزان شدن پوست ، تقلیل می رود ، فک و چانه هم اغلب می تواند، پایین صورتمان را گرد کند. افزایش گونه می تواند تقریبا به هر فردی زیبای دهد.
  جراحانی که از طریق داخل دهان و پلک پایین کار می کنند، یک کاشت طراحی شده را در بالای استخوان گونه جای می دهند. که طبیعی به نظر می رسد. اگر شما ناحیه ای تهی و فرورفته زیر گونه هایتان دارید، کاشت زیر گونه می تواند به کار برده شود. راه دیگری که می تواند به همراه آن به کار برده شود، استفاده از چربی خودتان است که از شکم یا جای دیگر گرفته شده و در آن ناحیه تزریق می شود. اما بدن بعد از مدتی چربی را جذب کرده و این درمان نمی تواند مزایای کاشت گونه را داشته باشد. عملهای دیگری که می تواند قسمت تحتانی گونه را بهبود بخشد، مثل افزایش چانه یا برداشت چربی ، معمولا همراه با این عمل برای بدست آمدن بیشترین نتیجه انجام می شود.
  یاری ازافراد مقداری از برجستگی استخوان گونه خود را با گذر عمر (زیاد شدن سن) از دست می دهند. این مربوط به قسمتی از عمل کشیدن صورت می شود که لایه چربی گونه را روی استخوان بدون نیاز به عمل کاشت گونه ، قرار می دهند.
  رویهم رفته ، این عملها می تواند تقریبا به طور قابل ملاحظه ای صورتتان را جذابتر و دلرباتر کند.
  مزایاکاشت گونه می تواند:
  • جلوه ای از استخوان گونه به شما می دهد که تا کنون نداشته اید.
  • استخوان گونه شما را تکمیل می کند.
  • شکل با قاعده ای به صورتتان می دهد.
  • جلوه نمایشی ویژه ای به صورتتان می دهد.
  یشتر بیماران بالغ شده ممکن است عمل کاشت را همراه با عمل زیبایی دیگری جهت کمک به باز گرداندن جوانی و سلامت ظاهرچهره و اضافه کردن ابعاد به صورت ، برای بدست آوردن انعکاسی دلپذیرتر در آینه ، برگزینند.
  کاشت گونه می تواند زیبایی ظاهرتان را افزایش دهد و اعتماد به نفستان را تقویت کند. در عملهای ساده وابسته به هم ، می توانید خصوصیات چهره تان را با هم متناسب کنید

  مطالب مرتبط :

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  کلیه ی حقوق این سایت مربوط به گروه آناتومی دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب یزد میباشد.

  مدیر گروه آناتومی : دکتر فاطمه پیغمبری

  طراح سایت : سید محمد امین هاشمی پور

  مدیریت محتوایی سایت: امیرحسین اشرف

  ویرایش سایت: محمد مهدی جارچی یزدی

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 سایت گروه علوم تشریح دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب یزد. محفوظ است. طراحی توسط:سید محمد امین هاشمی پور